Гель лак і шелак - в чому різниця?
У 2010 році в світі моди відбулося справжнє відкриття, яке перевернуло ставлення до манікюру і нейл дизайну. На світ з'явився шелак, що дозволяє створювати стійкі, довговічні покриття у величезній різноманітності відтінків. З тих пір популярність шелаку не знижується і сьогодні цей вид прикраси нагідок є одним з найбільш затребуваних модницями у всіх куточках світу. Таке покриття часто називають гель-лаком. Чи дійсно ці назви є синонімами або шелак і гель-лак - це різні нейл-засоби?
ГЕЛЬ ЛАК І ШЕЛАК: ЧИМ ВОНИ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ?
Сьогодні манікюр є невід'ємною частиною образу жінки. Красиві доглянуті руки розкажуть про характер і смак дівчини, її настрої, вподобання. Висловити свої відчуття, почуття, емоції за допомогою покриття нігтів кольоровим лаком легко і просто.
Трішки історії
Винахід лаку для нігтів - заслуга китайських умільців. Ще в період династії Мін вони створили унікальну суміш для нанесення на руки дівчат. Таке покриття виготовлялося з смолянистих виділень комах і надавало на нігті благотворний вплив. У 1930 роки Чарльз Ревсон винайшов лак, що розчиняється водою, який швидко завоював симпатії жінок у всьому світі.
Перші варіанти лаків для нігтів не могли похвалитися стійкістю і тривалим терміном шкарпетки. Колір з нігтів сходив вже через кілька годин, після закінчення яких скочувався з нігтьової пластини. Згодом і якість лаків, і колірна палітра були істотно поліпшені. З'явилися засоби з ароматом парфумів, в яскравих відтінках. У 1938 році була розроблена і випущена основа під лак.
ШЕЛАК І ГЕЛЬ ЛАК: ЩО ЦЕ І В ЧОМУ РІЗНИЦЯ
Еволюція лаків для нігтів дозволила отримати величезну кількість самих різних варіантів для покриття нігтьових пластин. Вони різняться складом, способом нанесення, кольором, стійкістю. Продукцію виготовляють безліч брендів, серед яких - такі виробники, як Kodi, Shellac і інші. Тепер відповідь на питання про те, що таке шелак і гель лак і в чому між ними відмінності, стає очевидним - гель лак від шелаку відрізняє назва бренду. Виробник Shellac виготовляє одну з найкращих за якістю продукцій для покриття нігтів і при наявності значної частини переваг цього варіанта лаку він все ж є різновидом гель-лаку.
Шелак і гель-лак: що краще
Порівнювати гель і шелак можна після того, як стануть зрозумілі основні особливості даного виду продукції. Компанія Shellac стала першою, хто випустив лакове покриття для нігтів, яке можна носити довго. Для сушіння такого лаку необхідно вплив ультрафіолетового проміння і використовується спеціальна лампа. Саме через першості Shellac аналоги інших виробників стали в побуті називатися саме Шелак, хоча такими не є.
Але є й відмінність: шелак являє собою суміш звичайного лаку для нігтів і UV-засоби. Завдяки такому поєднанню інгредієнтів шелак на нігтях створює тонку плівку. Зняття його також спрощено - шелак сходить простіше і швидше, ризик пошкодити нігтьову пластину помітно знижений.
Продукція компанії Creative Nail Design - Shellac, має низку переваг, які виводять її на лідерські позиції в рейтингу популярності. Серед достоїнств шелаку можна виділити:
натуральний склад з гіпоалергенних компонентів;
високий рівень насиченості пігментів;
простоту нанесення, рівномірність розподілу по нігтьової пластини;
високу швидкість полімеризації;
безпека - Не пересушує нігті, адже не потребує застосування кислотного праймера;
користь - зміцнює нігті, допомагаючи їм відростати до необхідної довжини;
відмінну стійкість покриття, яка забезпечує можливість носити лак без пошкоджень до 3 тижнів;
простоту зняття без шкоди для нігтів.
Чи є у такого розкішного покриття мінуси? Як і будь-який ідеальний продукт Шелак досить дорогий як сам по собі, так і в роботі. Для затвердіння кошти використовуються спеціальні лампи, а для зняття - дорогий Ремувер.
З поява гель-лаків інших виробників процес манікюру став більш затребуваний і популярний, адже і вартість процедури стала нижче, і самі пляшки з лаками доступніше. У гель-лаків також є чимало переваг, які виводять їх на рівні з шелаком:
доступна вартість при гідній якості;
широка палітра тонів, відтінків, текстур - матових, з глянцем, з мерехтінням і ін .;
швидке застигання, полімеризація в звичайному UV або LED випромінювачі;
простота нанесення, завдяки якій наносити гель-лак можна вдома.
У чому різниця між шелаком і гель-лаком інших брендів? Перед тим, як нанести гель-лак, нігті необхідно обробити не найбільш корисним для них праймером для кращого зчеплення покриття з нігтьової пластиною. Зняття покриття, як розчинником, так і фрезою, травматично для нігтів, робить їх ламкими і тонкими. Лаки, доступні за невеликою ціною, можуть мати рідку консистенцію, за рахунок чого нерівно лягати на нігті. Такі лаки можуть стати причиною алергії і запалень, чого не можна очікувати від шелаку.
Одна з функцій гель-лаку на нігтях - створення привабливого дизайну і підкреслення стильного образу власниці. Але це не єдине завдання покриття - воно робить нігті щільніше, товщі, не допускає проникнення під шар бактерій. При наявності в складі поживних речовин гель-лак допомагає відновити і зміцнити ламкі і тонкі нігтики. Що вибрати для цих цілей? Як показує практика, хороші гель-лаки мало чим поступаються Шелак в класичному виконанні, а коштують дешевше. Але при наявності алергії або підвищеної чутливості до гелевому покриттю нігтів варто віддати перевагу більш дорогому і безпечного вирішення.