Нарощування нігтів полігелем
Використання спеціальних матеріалів для створення красивого модного манікюру вже перестало бути дивиною і викликати здивування. Сьогодні практично всі дівчата користуються послугами нейл-майстрів і хоча б один раз в житті і відчували на своїх нігтях нові технології дизайну. Найчастіше вибирають просте покриття трифазним гель-лаком. Але шанувальниці довгих розкішних нагідок відкрили для себе і іншу процедуру - нарощування нігтівполігелем.
Першим матеріалом використовуваним майстрами для збільшення довжини нігтів, став акрил. Саме його використовували для нарощування фахівці, які бажають отримати довговічний і красивий результат. Згодом матеріал зазнав кількох змін, був відкоректований його склад і властивості. Було отримано ідеальний матеріал для нарощування - акрігель або полігель, що дозволяє забути про корекцію нагідок на 2-3 тижні, не змінювати звичний спосіб життя і носити довгі нігті постійно.
Сьогодні активно проводиться не тільки оформлення нагідок на руках, а й нарощування нігтів на ногахполігелем.Ця процедура показана людям з крихкими нігтьовими пластинами, які часто ламаються і стають причиною розвитку запалень.
Для чого потрібен полігель в манікюрі та його переваги
Чи можна нарощувати нігтіполігелем?Цей матеріал не заподіє шкоди вашому здоров'ю при дотриманні всіх правил його використання. Крім того, такий манікюр має і ряд переваг:
допомагає зробити нігті міцними і до мінімуму знизити ризики зламати їх;
допомагає усунути різні дефекти нігтьової пластини, вирівняти її, приховати тріщини і борозни, подовжити нігтики;
акрігель можна використовувати не тільки для нарощування - нерідко проводять зміцнення полігелем на короткінігті;
матеріал повністю безпечний для нігтів, адже має пористу структуру і відмінно пропускає повітря;
за допомогою акрігель можна надати нігтям будь-яку форму;
під полігелем натуральні нігті ростуть швидше, не ламаються, їх зовнішній вигляд поліпшується.
Чи є у такого цікавого матеріалу недоліки? Один з мінусів - тривалість процедури нанесення. Для нанесення і повного висихання матеріалу буде потрібно кілька годин. Враховуйте цей нюанс при записі на процедуру.
Якщо все ж вийде випадково зламати нарощені ніготь можна завдати шкоди натуральним нігтям, адже зчіпка між ними сильна.
Ще один мінус матеріалу - сильний запах. Якщо хочете отримати красиві довгі нігті - доведеться потерпіти.
Чим краще нарощувати нігті - звичайним гелем абополігелем?Виберіть сучасні рішення які не заподіють шкоди вашим нігтям і забезпечують найкращі експлуатаційні характеристики.
Як нарощувати нігті полігелем
Перед початком процедури нігті слід підготувати. Для цього надайте нігтьовим пластин потрібну форму, відсуньте або зріжте кутикулу, знежирте робочу поверхню. Знежирювачах наносять на всі нігті без винятку.
Змочіть пензлик в полігеле. Акуратно розподіліть засіб на нігті і надайте йому потрібну форму. Не наносіть відразу велику кількість матеріалу, краще повторіть нанесення. Уникайте потрапляння засобу на шкіру.
Після того, як нігтики трохи підсохли, надайте їм необхідні обриси, вибравши форму і довжину. Використовуйте тільки якісні інструменти, щоб не отримати зазубрених країв. Підійде жорстка пилка або фрезер.
Дочекайтеся затвердіння матеріалу і повторно знежирте нігті. На фініші покрийте готові нігтики топом або кольоровим лаком, обробіть кутикулу маслом.
Що знадобиться?
Якщо ви плануєте поступово звикнути до процесу нарощування нігтів самостійно - підготуйте необхідні інструменти і матеріали:
пилка для обробки нігтів, баф для полірування;
форми або тіпси для нігтів;
моделює паста - полігель;
обезжириватель;
пензлика;
кисть для очищення нігтів від пилу;
кольоровий лак, топ для фінішу;
олія для кутикули.
Всі ці кошти можна замовити онлайн, що істотно прискорить час і отримання і наблизить старт роботи.
Чим можна замінити моделює гельпасту?Звичайно, краще не шукати аналогів полігелю, адже це - самий якісний матеріал для нарощування сьогодні. Але при бажанні ви можете купити класичний акрил і використовувати його за інструкцією.
Як позбутися від нарощених нігтів
Наростити нігті нескладно, але як їх зняти? Оптимальне рішення - звернутися до фахівця в салоні. Майстер зробить все можливе для того, щоб при знятті не пошкодити натуральні нігті. Якщо ж потрапити до фахівця немає можливості - приділіть процедурі час і налаштуйтеся на акуратну роботу.
Вам знадобляться: пилочки, ножиці, фольга, вата, розчинник для акрилу, апельсинові палички і масло для обробки кутикули. Зріжте вільний край нігтя, за допомогою пилочки спиляєте верхній шар топа, змочіть вату в Ремувер і накладіть на ніготь, обмотавши зверху фольгою. Залиште для впливу на 30 хвилин. Зніміть фольгу і з допомогою палички видаліть полігель. Відполіруйте нігті бафом. Нанесіть масло.
Якісно нанести і зняти полігель можна тільки за умови використання хороших і надійних матеріалів і інструментів. Купуйте у перевірених брендів - правильний догляд за нігтями буде запорукою здоров'я.