Як вибрати базу для нігтів
Манікюр з застосуванням гелевого покриття - тренд останніх років. Такі лаки служать для зміцнення нігтів, тримаються довго, не втрачаючи яскравості відтінку і своєї цілісності. Але для того, щоб лак показав себе в шкарпетці на всі 100, необхідно ретельно дотримуватися технологію нанесення покриття, не упускаючи жодного етапу. Важливий серед них - нанесення бази під гель-лак.
НАВІЩО ПОТРІБНА БАЗА ДЛЯ ГЕЛЬ-ЛАКУ
База - перший етап покриття, його основа. Без її застосування можна використовувати тільки однофазні кошти. Всі трифазні лаки потребують застосування трьох шарів - бази, кольорового лаку і топа, які закріплюються в УФ-лампі.
База під гель-лак допомагає вирішити відразу кілька завдань:
поліпшує зчеплення між нігтем і кольоровим лаком;
відповідає за вирівнювання нігтьового рельєфу;
служить захистом нігтя від токсичних складів, пігментів і барвників;
зміцнює нігтик і робить його більш щільним.
Яку базу під гель лак вибрати ? Обов'язково - якісну. Хороша база дозволить проносити манікюр дуже довго - звернутися в салон доведеться не тому, що нігтики втратили привабливий вигляд, а тому, що встигли відрости.
ЯК ПІДІБРАТИ БАЗУ ДЛЯ ГЕЛЬ ЛАКУ
Бази для різних нігтів різняться складом, консистенцією, фірмою виробником. Враховуйте ці критерії при придбанні кошти.
Звертайте увагу при покупці бази на її в'язкість:
для нігтів з ушкодженнями, тріщинами, нерівним рельєфом краще купити більш густу базу - вона наноситься складніше, але краще вирівнює нігтьову пластину;
рідкі засоби легко нанести (важливо стежити за тим, щоб база не розтікалася на зону кутикули), їх краще застосовувати для здорових гладких нагідок.
За своїм складом бази можуть бути каучуковими і некаучуковимі. Яку базу купити під гель лак ? Кращими вважаються каучукові кошти, адже вони:
здатні вирівняти рельєф нігтя з буграми навіть при використанні найтоншим шаром;
мають високу в'язкістю і здатністю до самовирівнюванню;
приймають форму нігтя і прекрасно показують себе, коли нігтики відростають;
відмінно захищають нігтики від подальших покриттів завдяки високій щільності;
забезпечують хорошу адгезію;
не вимагають багато часу для сушіння в лампі (сушаться менш ніж за 30 сек.).
Крім того, що база може бути каучукової або некаучуковой, вона може включати в формулу різні корисні добавки, такі як вітаміни, кальцій, кератин, мінерали. Вони зміцнюють нігтики, зволожують їх, допомагають позбутися захворювань нігтів. Лікувальні бази відрізняються від простих (класичних) кольором - вони мають бежевий або рожевий тон.
Яку базу краще купувати для гель лаку ? Дивіться на репутацію виробника, відгуки споживачів, вже випробували засіб, сумісність продукту з лаками і топами інших фірм.
Як наносити базу під гель-лак
Підготуйте нігті до манікюру, обпіліть край і прибравши отриману пил. Обробіть нігтьові пластини знежирюючим засобом і пройдіться по ним бафом. Наступний етап - нанесення на ніготь безкислотний праймер. Наносите базу, починаючи від центру нігтя, акуратно втираючи засіб в пластину. Просушіть покриття в лампі. Для зміцнення першого шару і поліпшення сцепляемости з пігментом можна використовувати акрилову пудру - вона наноситься на підготовлену базу (перед тим, як сушити основу в лампі).
Краща база для звичайного лаку (так, при простому манікюрі без гелевого покриття теж можна використовувати базу) - засіб, що містить цілющі і зміцнюють компоненти. Використання такого засобу дозволить продовжити час шкарпетки манікюрного дизайну, зміцнити і відновити нігтьову пластину. Якщо нігті жовтіють - використовуйте отбеливающую основу. Для нагідок, які страждають від тріщин і мають нерівний рельєф, підберіть компенсаційна засіб. Для французького манікюру купите безбарвну основу.
У нашому магазині ThePilochki ви знайдете широкий асортимент товарів для манікюру.