Чим краще нарощувати: акрил чи гель?
Хочете стати володаркою модних довгих нігтиків, але відростити їх не виходить? Сучасні нейл-технології дозволяють отримати будь-яку довжину та форму без особливих зусиль. Головне завдання – знайти професійного майстра та звернутися до нього для нарощування нігтів.
Чим краще нарощувати нігті? Фахівці використовують різні засоби. У кожного з них є свої плюси та мінуси. Спробуємо розібратися - чим краще нарощувати нігті - акрилом або гелем, які переваги та недоліки у цих матеріалів і що краще вибрати для збільшення довжини нігтів.
Яка різниця між матеріалами?
Основна відмінність між цими двома матеріалами – у технології їх нанесення. Як нарощувати нігті акрилом? У цьому випадку важливо знати, що суміш для нарощування містить 2 інгредієнти, які слід змішувати безпосередньо перед нанесенням. Для змішування використовують спеціальну пудру та ліквід. Застигає така маса за 15 секунд, тому роботу слід проводити дуже швидко та акуратно. На нарощування акрилом потрібно багато часу, але саме він дозволяє досягати високої якості результатів роботи з нігтьовими пластинами.
Якщо майстер не має достатнього досвіду і вправності нанесення акрилу варто вибрати нарощування однофазним гелем. Працювати з цим матеріалом набагато простіше, але має деякі мінуси, наприклад, більш короткий термін служби і повільна полімеризація в лампі. На нарощування також знадобиться чимало часу, але надати форму нігтикам можна без особливих складнощів.
Використання трифазної системи допомагає отримати довговічніший манікюр. У цьому випадку спочатку на ніготь наноситься базовий гель, після нього – шар гель-конструктора, далі – топ. При цьому витрачається більше матеріалів, але результат того вартий.
Який найкращий спосіб нарощувати нігті для майстра початківця? Виберіть гель. Працювати з ним простіше, тому ризик отримати негативний результат набагато нижчий, ніж при використанні акрилу.
Акрилове нарощування вимагає від спеціаліста оперативності та уваги. Акрил не має функції самовирівнювання, поверхню доведеться підпилювати, вирівнювати. Ще один мінус акрилу – його неприємний запах. Він може викликати алергію у клієнток, тому працювати з цим матеріалом слід лише за включеної витяжки. Сушать акрил на відкритому повітрі.
Гель сушать в ультрафіолетовій лампі, через що збільшується час полімеризації. Використовуючи гель, переконайтеся в тому, що його шар добре просушився. На тонких і слабких нігтях гелеве нарощування у процесі полімеризації може спричинити печіння.
Ще одне важливе питання, яке слід врахувати під час вибору матеріалу нарощування – зняття покриття. При спилюванні гелю утворюється набагато більше пилу, ніж видалення акрилу. Обов'язково використовуйте витяжку - це найдієвіший метод з позбавлення від алергенного пилу, що витає в повітрі.
Нарощування акрил або гель: що з матеріалів краще виглядає на нігтики
Крім способів нанесення та нюансів при сушінні та знятті у матеріалів є і візуальні відмінності. Для отримання красивої дзеркальної поверхні нігтів слід використовувати гель. Він допоможе отримати гладкість та прозорість нігтя, надає ефектного блиску. За допомогою акрилу отримують щільніше матове покриття, яке є ідеальним полотном для нейл-арту.
Чим краще наростити нігті гелем або акрилом
Отже, яке ж нарощування краще - акрил або гель? Розглянемо переваги обох матеріалів. Збільшуючи довжину нігтів гелем, ви отримуєте:
відсутність неприємного різкого запаху;
стійкість матеріалу до хімічного впливу;
менші часові витрати;
мінімізацію ризиків виникнення алергії;
гарний блиск, сяйво поверхні, естетичність;
зручність створення форми нігтьових пластин;
простоту зняття фрезою або розмочуванням;
самовирівнювання при нанесенні.
Серед недоліків гелевого нарощування варто відзначити низьку ремонтопридатність (при пошкодженні нігтя його доведеться спилювати), печіння при сушінні, тривалу полімеризацію. Гелеві нігті слід ретельно доглядати, не допускати впливу на них перепадів температури. Що міцніше гель чи акрил? За цим параметром гель суттєво програє своєму опоненту. Ще один важливий момент – вимогливість гелю до якості поверхні нігтя. За наявності проблем, дефектів, нерівностей, підвищеної вологості нігтя, нанести на нього гель буде складно.
Акрил має чимало переваг:
застигає без використання лампи;
не викликає печіння та інших неприємних відчуттів;
простий та придатний для коригування;
дозволяє створювати об'ємні нігті, що максимально схожі з натуральними;
має малу вагу – до такого манікюру простіше звикнути;
має високу міцність;
знімається спилом або розмочуванням;
підходить для нейл-арту та декорування.
Мінуси акрилового нарощування також є. До них впевнено можна віднести його сприйнятливість до хімічних впливів – прибирати доведеться лише у рукавичках. Акрил вимагає високого професіоналізму при нанесенні, адже дуже швидко застигає. Акрилове нарощування "не дихає", має неприємний запах. На роботу з нанесення акрилу потрібно багато часу.
Що краще використовувати – акрил або гель для нарощування нігтів
На це питання немає однозначної відповіді. Подумайте, чи у вас виникає алергічна реакція на запахи? Якщо так, то вибір має бути на користь гелю. Якщо ви не звикли носити рукавички під час збирання – виберіть гель, адже захист рук – обов'язкова умова при носінні акрилу. Гель варто вибрати і в тих випадках, коли ви не готові довго чекати на закінчення процедури. Майстер впорається із завданням набагато швидше.
Коли вибрати акрил? Якщо у вас слабкі нігтьові пластинки, якщо є алергія на пилку (акрил легко зняти розчинником), якщо ви хочете отримати максимально міцні та довговічні нігті.
У будь-якому випадку, приймати рішення про те, які нігті для вас краще – з гелю або акрилу, варто разом із майстром після огляду ваших нігтьових пластин та обговорення побажань. Але і в тому, і в іншому випадку, слід вибирати тільки високоякісні матеріали. Не слід пропускати будь-які етапи нарощування, будьте готові витратити на процедуру багато часу. Результат обов'язково порадує – красиві, довговічні, зручні нігті.